050-7511383 לפרטים וקביעת תור בחיפה או קרית מוצקין

מרפאת כאב פרטית – כל מה שרציתם לדעת

אין אדם שלא חש על בשרו חדשות לבקרים את עוצמתו של הכאב. בין אם מדובר בכאב שיניים דווקא בזמן החופשה המשפחתית. או אולי כאבי גב, שתקפו אתכם בדיוק בחגיגות יום ההולדת. וזה עוד לפני שדיברנו על כאבי הראש השכיחים, כאב האוזניים האיום ושאר ‘חבריהם’. שלמרביתנו, באותה המהירות שבה הכאב מגיע, כך הוא גם נעלם.

יש אנשים שחיים קצת אחרת. אותם אנשים סובלים מכאבים כרוניים, בעוצמה גבוהה במיוחד, הנמשכים – ברציפות או בהפוגות משתנות – לאורך שבועות, חודשים ואף שנים. לא מדובר במכת גורל בלתי ניתנת לשינוי. גם אם אלפים מתוכם חשים שתמו כל הקיצים וכל הניסיונות נעשו. מרפאת כאב פרטית, המבוססת על רפואה סינית, עשויה להיות כרטיס הכניסה שלכם לחיים חדשים נטולי כאב. בואו נראה במה מדובר.

 

מרפאות כאב – על קצה המזלג..

מרפאות כאב נולדו מתוך המטרה להקל על כאבם של אנשים, אשר לחלקם מחלות מאובחנות הגורמות לכאב, בעוד אחרים לא אובחנו כסובלים מדבר-מה, למעט הכאב עצמו. רופאי המרפאות מטפלים במגוון רחב של סוגי כאבים, החל מכאבי ראש ומיגרנות, דרך כאבי צוואר ופרקים, ועד כאבי ברכיים וכתפיים. גם אם הבסיס המוצק של אותן מרפאות אינו הרפואה המערבית הקונבנציונאלית שכולנו מכירים, הרי עם התוצאות אי אפשר להתווכח: אלפי אנשים, בכל הגילאים, שחייהם נחלקים לשניים: חיים רווי סבל עד לתחילת הטיפול במרפאת כאב, וחיים מאושרים, שמחים ונטולי כאב לאחר אותו הרגע.

 

מרפאת כאב פרטית – להתחיל את החיים מחדש

בישראל פועלות מרפאות כאב פרטיות, המציעות למטופליהם שלל יתרונות על פני מרפאות אחרות. ראשית, שירות וטיפול מהירים. כשכואב, ממש לא נעים לשמוע שהתור הפנוי הבא רק בעוד חודשיים. במרפאות הפרטיות הזמינות תהיה גבוהה בהרבה. שנית, יחס אישי המתבטא בכל שלבי הטיפול. כאן לא תצטופפו בחדר דחוס עם מטופלים זועקים מכאב. כאן המטפל שלכם יידע בדיוק מי אתם ויעניק לכם את היחס המלא לו אתם זכאים. שלישית, רמת הטיפול לו תזכו גבוהה ביותר. מיטב המטפלים ואנשי המקצוע ילוו אתכם מראשית תהליך הטיפול ועד סופו. תזכו לשיטות הטיפול המתקדמות ביותר, בלי חישובי עלות-תועלת, לרבות צמחי מרפא, דיקור סיני ועוד.

מה צפוי לכם בלכתכם למרפאת כאב פרטית? ובכן, המפגש הראשון יוקדש בחלקו להיכרות עמכם ועם הבעיה שהביאה אתכם למקום. לאחר ראיון אבחוני מקיף, יחל שלב הבדיקה הגופנית היסודית, על מנת לדעת באופן מדויק את מקור הכאב וכפועל יוצא – את הטיפול המתאים ביותר. החל מהמפגש השני (ולפעמים במפגש הראשון) , ובהתאם לצורך, יחל סשן הטיפולים, שמטרתו המיידית הינה הפחתה משמעותית בתחושת הכאב של המטופל, ולאחריה – ירידה לשורש הגורמים לכאב. אצל מרבית המטופלים, לאחר שהופחתה עוצמת הכאב מתקיים טיפול קבוע (אחת לחודש, בדרך כלל), הנועד לשמר את אורח החיים נטולי הכאב.

וזה הזמן לספר לכם על מרפאת כאב בחיפה, שהמוניטין הנפלא שלה כבר הופץ מזמן למרחקים. צוות המרפאה, בראשותו של רפאל צור, מומחה בתחום הרפואה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט, נחשב, ולא בכדי, לצוות הרפואי המוביל בצפון בתחום הרפואה האלטרנטיבית. כאן תזכו ליחס אישי ורגיש החל מפגישת ההיכרות הראשונה, דרך הבדיקות היסודיות לאבחון מקורות הכאב ועד לתהליך הטיפול. ה”אני מאמין” של אנשי המקצוע במרפאה דוגל בטיפול נקודתי בכאב תחילה, ורק בהמשך פנייה לפן ההוליסטי, הרגשי והנפשי. הצוות המסור של המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

מרפאת כאב פרטית – אל תתנו לכאב להפוך לחלק משגרת החיים. רפואה שלמה!

נבנה על ידי Sitexpress