050-7511383 לפרטים וקביעת תור בחיפה או קרית מוצקין

מטפל ברפואה סינית

התחושה העילאית של שרירים רפויים ושל אנרגיה הזורמת בגוף בצורה תקינההיא אחד הגורמים שמושכים רבים לבחור ברפואה הסינית עבור פתרון של בעיות נפש וגוףאם אתם מחפשים רשימת מטפלים ברפואה סיניתהגעתם למקום הנכוןבקליניקה אחתתמצאו את מיטב הטיפולים – לרבות שיאצו ודיקור סיניאז מה כדאי לבחון מתי שאתם בוחרים מטפל ברפואה סינית?

מצאו אדם שאתם מתחברים אליו

בדומה לקשר עם רופא המשפחה שלכםהמטפל ברפואה הסינית צריך להיות אדם שאתם מרגישים נוח עמוכאשר אתם מגיעים לטיפולתחושת הנינוחות היא חלק מהצלחתוגם אם מדובר בדיקור סיניאו בשיאצו על מזרן על הקרקעאתם צריכים להיות מסוגלים לעצום את העינייםלהירגע ולתת לטיפול לעשות את שלולמרות הכאביםלמרות תחושת הדגדוג כאשר המחט נכנסת בעדינות לעורעליכם לדעת שהאדם המלווה אתכם מעוניין להקל על תחושת הכאב ולסייע לכם להתחיל את היום – הרבה יותר טוב.

היתרונות של מטפלים טובים

מטפלים ברפואה סינית בעלי ניסיון ידעו לאבחן בצורה מהירה ונכונה את הבעיה שגרמה לסימפטומים אותם אתם חשיםשכןהכאב יכול לנבוע משלל סיבותכאבי גב יכולים להיות בעיה של שריריםשל לחץ על חוליה מסויימת או פשוט של עומס תחתיו קרסתם במהלך ניסיון לעמוד בדד ליין זה או אחר.

כאבי גב עשויים גם להעיד על בעיות אחרותולהיות חלק מבעיה שמקורה בצוואר או בכתפייםלעתיםהכאב מוקרן גם לרגליים ויכול להעיד על בעיה הקשורה למערכת העצביםמטפל או מטפלת ברפואה סינית שלמדו לזהות את המקום המדויק הגורם לכאב ישנו את חייכם בתוך זמן קצרויכולים לחסוך לעתים את הצורך ללכת לאורתופד או אפילו לבצע ניתוח זה או אחר.

אל תהמרו על הגוף שלכם

אם בחרתם ביתרונות רפואה סינית מטפלים מסורים יהפכו את תהליך ההחלמה שלכם לקל ומהיר יותרהמטפל מודע גם לאספקטים שאנו פחות רואיםכמו הזרימה של האנרגיה החיונית בגוף (הציוהקשר הבלתי נפרד בין גוף לנפשוכאשר הוא מטפל הגישה היא בדרך כלל הוליסטית – ומחברת בין אספקטים אלה.


להזמנת טיפול ולמידע נוסף כיצד טיפול באמצעות הרפואה הסינית יכול להקל על סימפטומים שונים ככאבלחץ וחרדה ואפילו הפרעות חברתיות – פנו לקליניקה בטלפון 050-7511383.

נבנה על ידי Sitexpress