050-7511383 לפרטים וקביעת תור בחיפה או קרית מוצקין

כאבי ברכיים בריצה

אתם מתאמנים מדי יום והגוף בכושר שיאאך לפתעכאב חד מפלח את הברךלאאין מדובר בכאב כתוצאה מתנועה לא נכונה שעשיתםגם לא מנפילה או תאונהכיצד תוכלו לפתור את הכאב במהירות ולחזור לשגרת האימונים שלכםהרפואה המערבית מציעה מגוון רחב של טיפולים פיזיותרפייםאך לפעמים זה לא מספיקזה הזמן לגלות את היתרונות שיש לרפואה הסינית להציע.

ממה נובעים כאבי ברכיים?

 לכאבי ברכיים מגוון רחב של סיבות שונותהכאב יכול לנבוע מהחלק העליון של הגוף הגורם לעומס על הרגל (לדוגמה בזמן מאמץ הרמה ממושך של משקולות), הוא יכול לנבוע מחוסר איזון בדרך בה מחולק המשקל על כפות הרגליים (בעיה שלרב תיפתר לאורך זמן עם מדרסים המיועדים לספורטאיםאו מתהליך של התנוונות בעקבות ריצות ממושכות לאורך זמן.  אם אתם חשים כאבי ברכיים לאחר ריצה יתכן והם נובעים מתנועה לא נכונה שבצעתם בזמן הריצה עצמה.

מה ניתן לעשות?

כאבי ברכיים בריצה דורשים אבחון מוקדם של סיבת הבעיהאת האבחון ניתן לבצע על ידי אורתופד או על ידי מומחה ברפואה סינית ודיקוראם חיפשתם כאבי ברכיים אחרי ריצה טיפול” בוודאי נתקלתם בשתי גישות לפתרון הבעיההראשונהמשויכת למומחי כף הרגל המסבירים על המדרסים המיוחדים המותאמים לספורטאים ומשמשים כבולם זעזועים בזמן ריצהאך כאבי ברכיים מריצה ניתן לפתור גם באמצעות דיקור סיני או שיאצושנועדו להקל על הסימפטומיםולהפיג את הלחץ הקיים על הברכיים לאורך זמן.

לסיכוםאם אתם סובלים מתופעה של כאבי ברכיים ריצה עשויה להיות הגורם העיקרי לכאב זהאך לא היחידנדרש תהליך של אבחון מקצועי בקליניקה של אורתופד או של מרפא ברפואה סיניתעל מנת להבין לעומק את סיבת הבעיה – ולראות כיצד ניתן להקל על הכאבכמו כןחשוב לזהות את הגורם על מנת שלא ליצור חלילה החמרה בעתיד באמצעות פעילות ספורטיבית המוסיפה לחץ על האיבר הרגיש כל כךהנושא את מרבית משקל הגוף לאורך היום ובמיוחד בזמן אימון.

לקבלת פרטים נוספים על דרכי טיפול בכאבי ברכייםבזמן הריצה ולאחריהפנו לקליניקה של רפאל צור המתמחה במגוון טיפולים לפי שיטות הרפואה הסינית המסורתיות בטל – 050-7511383

נבנה על ידי Sitexpress