050-7511383 לפרטים וקביעת תור בחיפה או קרית מוצקין

כאבים במותן עם הקרנה לרגל

חשים כאבים במותן עם הקרנה לרגלמתלבטים מה יכול לגרום לתופעה וכיצד ניתן לטפל בהכמובן שבכל מקרה רפואי כדאי לבצע אבחון מלא על ידי אורתופד מקצועיהמידע שנפרט כאן מבוסס על עדויות של מטופלים במהלך השניםויכול לתת לכם כיוון כללי למקור הכאבלמרות שגופכם עשוי להעיד על פגיעה מסוג אחרהבה נכיר את התופעה של הקרנת כאב ממקום אחד למשנהו.

מדוע זה קורה?

כאשר אנו חשים כאב במקום אחד היוצר כאב במקום נוסף לרב נגרם כאב נוירופטי“. הסיבה לכך היא הדרך בה עובדת מערכת העצבים בגוף האחראיתמחדעל העברת התחושה כאשר אנו מלטפים את הכלב שלנואוחזים בכוס קפה חמה או כאשר מתרחש נזק בגוףומאידך מעבירים תחושות שאינן קשורות במישרין לפגיעה מסויימת אלא מהוות מעין הד לפגיעה מהעבר.

מדוע יש כאב במותן וברגל?

 לדוגמהכאשר אנו חשים כאבים במותן עם הקרנה לרגל שמאליתכן ומדובר בפגיעה באחת החוליות בגב דווקאכמו פריצת דיסק או עומס שנוצר על אחת החוליותאו בעקבות גירוי של העצב הסיאטיהנמתח לרגלובשל כך אנו מרגישים את הכאב יורד מטהכאב זה יכול להופיע בזמן תנועה או בזמן מנוחהלעתיםאם אנו קמים בבוקר נחוש אותו בפעם הראשונה שנזוזהכאב עשוי להופיע בשתי הרגליים או באחת בלבדכאשר כל אחת מהאפשרויות עשויה להעיד על מקור אחר לפגיעה.

מה ההבדל בין כאב המקרין לשתי הרגליים או לרגל אחת בלבד?

המקום אליו מקרין הכאב יכול להעניק לנו מידע לשורשווכן העובדה שהוא מופיע ברגל אחת או בשתייםאם מדובר בפעולה הגורמת ללחץ על השורשים של העצביםהכאב עשוי להופיע רק ברגל שמאל או רק ברגל ימיןאם הכאב מופיע בשתיהן בעת ובעונה אחת יתכן ומדובר בליקוי אחר.

איך פותרים זאת?

את הכאבים ניתן לפתור הן באמצעות הרפואה הקונבנציונליתולעתים מספיק לבקר במרפאה המתמחה ברפואה משלימהבמרפאתו של רפאל צורהמתמחה ברפואה סינית באמצעות שיאצו ודיקורהצליחו לשפר את חייהם של מטופלים רביםביניהם מטופלים שהתלוננו על כאב המקרין בין המתניים לרגל.

פנו אלינו לייעוץ נוסף ותיאום תור לטיפולי רפואה משלימה בכאבים בטלפון – 050-7511383.

נבנה על ידי Sitexpress