050-7511383 לפרטים וקביעת תור בחיפה או קרית מוצקין

טיפול טבעי יעיל לכאבי כתפיים וצוואר

כאבי כתפיים וצוואר הם תופעה שכיחה מאודאורח החיים המודרני בו אנו מבלים שעות רבות בכל יום אל מול מסך המחשבהופך את כאבי הכתפיים והצוואר לתלונה נפוצהברוב המקרים הגורם לכאבי הצוואר והכתפיים זהה וברגע בו פותרים את כאב הצוואר נעלם גם בכאב בכתפייםאם אתם סובלים מכאבים ונמאס לכם לאבד ימי עבודה או לסבול מאי נוחותהקליניקה של רפאל צור היא הכתובת.

סיבות להתפתחות של כאבי כתפיים וצוואר

מקרים של כאבי כתפיים ושכמות נובעים במקרים רבים ממתיחה של שרירפגיעה בגידפגיעה ברצועותפגיעה בעמוד השדרהכאבים נפוצים לאחר חבלה פיזיתלאחר פעילות ספורט משמעותית וגם במקרים בהם ישנה חולשה של הגוףישנם מקרים בהם הגוף חלש וגם פעולות יומיומיות פשוטות גורמות לעומס רב וכאבים.

מה מאפיין את הכאב?

יהיו מקרים בהם הכאב יקרין אל אזורים נוספיםמקרים של כאבים חדים עם אופי של דקירהכאבים עם אופי של שריפה וגם כאבים מופשטיםיהיו מקרים בהם יחד עם כאבי כתפיים וצוואר יופיעו גם כאבי ראשפעמים רבות יתלוו אל הכאבים גם תחושות של סטרס ודיכאון.

איך אפשר למנוע את הכאבים?

הקפדה על אורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית קבועהתזונה נכונה ושנת לילה טובה תהיה הצעד הראשוןהצעד השני יהיה תכנון נכון של סביבת העבודה על מנת להקל את העומס המופעל על הכתפיים והצווארשימוש בצמחי מרפא סיניים מומלץ לשיפור זרימת האנרגיה בגוף ושיפור תפקוד המערכות.

הרפואה המשלימה יודעת להציע טיפולי דיקור סיני וטיפולי דיקור יפני כמענה למקרים של כאבי כתפיים וזרועות או כאבי כתפיים וצווארהדיקור מתבצע בעזרת מחטים זעירות המוצבות בנקודות מפתח בגוףהקלה בכאב תופיע כבר לאחר הטיפול הראשון כאשר החלמה מלאה תדרוש ברוב המקרים סדרת טיפולים הכוללת מפגש טיפולי אחד לפחות בשבוע.

 טיפול טבעי בכאבי כתפיים וצוואר

כל תרופה באשר היא מביאה עמה תופעות לוואיאם יש לכם אפשרות לבחור בטיפול טבעי על מנת להקל על כאבים ולרפא את הגוף עשו זאתהקליניקה של רפאל צור באזור הצפון מציעה טיפול טבעי יעיל לכאבי כתפייםכאבי צווארכאבי זרועות ושאר כאבים אורתופדייםלקבל פרטים נוספים ותיאום תורים חייגו עכשיו : 050-7511383.

נבנה על ידי Sitexpress