050-7511383 לפרטים וקביעת תור בחיפה או קרית מוצקין

דיקור סיני בצפון הארץ – קליניקה מומלצת

טיפולי דיקור סיני הם הזדמנות לטפל בקשת רחבה של בעיות רפואיות תוך מתן טיפול גוף נפש כוללהדיקור הסיני הוכח כבעל השפעה חיוביתבעזרת הדיקור ניתן להקל על כאביםלשפר את מצב הרוחלזרז תהליכי החלמהלמקד את מאמצי ההחלמה של הגוף באזורים מסוימיםלטפל בבעיות פריוןלהקל על כאבים כרונייםלטפל בבעיות של אסטמהאלרגיהעיכול ועודכל טיפול דיקור סיני מוצלח מתחיל בבחירת מטפל מקצועי ומסורההכשרההניסיון של המטפל חיוניים להצלחת הטיפול.

מהו דיקור סיני?

הרפואה הסינית מגדירה מצב בריאות תקין מצב בו ישנה זרימה חופשית של אנרגיה בגוף האדםחסימה כלשהי של זרימת האנרגיה באזור מסוים בגוף תגרום לכאבים ושאר מיחושיםטיפולי דיקור סיני יצליחו לשחרר את החסימה ולחדש את זרימת האנרגיה התקינה אל האזורפעולת הדיקור ידועה כמעודדת הפרשת חומרים משככי כאבים ונוגדי דלקות בגוףחומרים אלו אחראים גם על התחושה הטובה שמופיעה בתום הטיפול.

מתי מומלצים טיפולי דיקור סיני בצפון

אם אתם סובלים מכאבי ראש (גם מיגרנות), כאבי מחזורתופעות גיל המעבראסטמהאלרגיותבעיות מערכת העיכולבעיות פריוןמחלות זיהומיות חוזרותסכרת ועודטיפולי דיקור סיני בצפון הארץ יוכלו להביא להקלה משמעותית.

את טיפולי הדיקור מבצעים בעזרת מחטים זעירות אותן מציבים בכמה נקודות נבחרות בגוף (לרובבכל טיפול מופעלות כ-3 נקודות). המחטים כה זעירות עד כי לא תרגישו כלל כל תחושת דקירההנקודות אותן בוחר המטפל להפעיל נבחרות בהתאם לאבחנה ובהתאם לקשר בין הנקודות השונותחשוב לדעת כי אין חובה להציב את המחטים באזור בו נרצה לטפלטיפול דיקור סיני לכאבי בטן אינו מחייב הצבת מחטים באזור הבטן.

 כמה זה נמשך כל טיפול?

משך הטיפול ותדירות המפגשים משתנים בהתאם לאופי הבעיהחומרתה ומצבו של המטופלבמצבים רגילים ההמלצה היא על טיפול אחד בשבועטיפול אינטנסיבי יורכב מ-3 מפגשי טיפול בשבועכל טיפול נמשך כ-40 דקות כאשר במהלך רוב הטיפול המחטים מוצבות בנקודות הדיקור בגוף.

אם אתם מחפשים קליניקה טובה בה תוכלו לקבל טיפולי דיקור סיני בצפון הארץ ממטפל מוסמךמקצועי ומנוסה צרו קשר עם רפאל צור עוד היום : 050-7511383.

 

נבנה על ידי Sitexpress